Tajemství úspěchu

Dr. Michael LaitmanOtázka: Mnoho lidí po celém světě studie kabalu a chtělo by vědět, proč je vaše organizace úspěšnější než jiné? 

Odpověď: Je to díky tomu, že myslíme na dávání, na proudění kabaly. Jsme připraveni obětovat své peníze na miliony časopisů zdarma a mnoho dalších věcí. Čím efektivněji využíváme naše finanční zdroje, lidi a čas, tím více v duchovnu uspějeme. Díky zejména tomu, máme v Izraeli televizní kanál i další příležitosti, které nám byly dány. 

Uspějeme, protože toužíme po tom dávat, šířit a chceme Stvořitele (Reformující světlo), aby nám pomohlo.  Stojíme na tomto: Snažíme se být prostředkem k nápravě a neodbočit z cesty.

Výsledkem je, že se k nám připojí více lidí a jsou k nám přitahováni, aniž by tušili proč.  Není to tím, že jsme tak dobří, ale tím, že Světlo tímto způsobem působí, rozptyluje se ze středu v kruzích. Je to přírodní zákon.  Není to štěstí či nějaká protekce.  Musíme pokračovat v našem neprofitovém šíření efektivnějším a přesnějším způsobem, čímž uspějeme zas a znova.  Je to proto, protože Světlo je s námi! Víme jak světlo přitáhnout!
[22615]
Z diskuze o výuce 1.10.2010

Nastavení komentářů | Share Feedback | Ask a question
"Kabala, Věda a Smysl Života" Komentáře RSS Feed

Předchozí příspěvek:

Následující příspěvek: