King World News: Centrální banky světa – bankroty, globální kolaps nastal!

Názor: (Egon von Greyerz, zakladatel Matterhorn Asset Management ve Švýcarsku): Centrální banky stále věří, že tiskem peněz, dokážou nastartovat ekonomiku a zachránit finanční systém.  I když to bude mít krátkodobý dopad na trh to, co dělají centrální banky, vytváří ještě větší dluh, který nikdy nebude splacen. Tím, co udělaly všechny centrální banky se vlastní vinou dostaly do slepé uličky. Mají negativní úrokové sazby, tisknout více peněz, nakupují více aktiv, které mají menší hodnotu, než za něj platí.

Takže jakákoliv centrální banka světa je bankrotem, protože nikdy nedokáže vrátit ty peníze, které investovala do svých aktiv. Právě proto finanční systém nepřežije a před námi se teď odehrává totální finanční kolaps.

Replika: Mínění tohoto člověka musí být uslyšeno, ale nikdo na to nereaguje. „Centrální banky stále věří, že tiskem peněz dokážou nastartovat ekonomiku a zachránit finanční systém“. Takto bude pokračovat až do samého konce, protože jiný systém, než sobecký, si neumíme ani představit. Nemáme jiné, altruistické vlastnosti. Kabalistům zůstává pouze:

1. Postupně zavádět, kde je to aspoň trochu možné, vlastní systém  vzdělávání.

2. Svojí jednotou přitahovat O“M – silu nápravy (vyšší světlo). Pouze poté, když lidé v sobě začnou cítit příslušné změny, budou  mít možnost pochopit cestu, kterou nabízejí kabalisté.

[#152650]

Nastavení komentářů | Share Feedback | Ask a question
"Kabala, Věda a Smysl Života" Komentáře RSS Feed

Předchozí příspěvek:

Následující příspěvek: