Pozvánka

Milí přátelé,

Možná jste už slyšeli o tom, že ve dnech 9. až 11. září 2016 se přímo v Praze uskuteční celosvětový kongres kabaly. Na kongrese bude přednášet samotný Michael Laitman, jehož blog a alespoň některé knihy určitě znáte. V češtině totiž vyšly jeho knihy Kabala – Základní principy, Od chaosu k harmonii, Odhalená kabala, Sobectví, nebo altruismus a komentář ke Knize Zohar.

Společně budeme zkoumat, zda celý náš život, naše existence a všechno, co se děje okolo nás a ve světě, má nějaký smysl, jaké přírodní zákony ovládají náš vývoj a směřování celé lidské společnosti a jakým způsobem v praxi můžeme zlepšit stav věcí.

Program začíná 9. září 2016 ve večerních hodinách od 19:30 hod. v kongresovém centru TOP HOTELU PRAHA přednáškou pro veřejnost. Můžete přijít jen samostatně na tuto přednášku, nebo se zúčastnit celého kongresu.

V případě, že se rozhodnete navštívit jen páteční večerní přednášku registrujte se prosím na adrese: kabalacz@gmail.com. Vstupné na přednášku činí 5 €.

Samotný kongres se uskuteční v dnech 10. a 11. září 2016 v kongresovém centru TOP HOTEL PRAHA s následujícím programem:

Sobota

Ranní blok: Evropa na křižovatce. Pochopení současné situace z hlediska duchovních kořenů.

Odpolední blok: Vzájemná závislost v Evropě: důsledky vzájemné zodpovědnosti

Večerní  blok: Život v síti přírodních zákonů

Neděle

Ranní blok: Osobní zodpovědnost za budoucnost společnosti

Odpolední blok 1: Prezentace praktických pracovních nástrojů v praxi

Odpolední blok 2: Jedinečnost naší generace a praktické uskutečňování kabalistických poznatků: moudrost spojení

Vstupenku na kongres si můžete opatřit zde.

Plná výše ceny vstupenky na kongres činí 199 €, můžete ji ale získat za 140 €, a to ve dvou případech.

  1. Pokud to bude Váš první kabalistický kongres, kterého se zúčastníte. V takovém případe stačí, když vyplníte tento formulář, a my se Vám co nejdříve budeme snažit zaslat e-mail se slevovým  kódem. Při objednaní vstupenky na kongres za pomoci tohoto kódu získáte 30 % slevu a za vstupenku zaplatíte 140 €.
  2. Stejnou slevu můžete obdržet i v případě, pokud jste se kabalistického kongresu již zúčastnili. V takovém případe je však poskytnutí slevy podmíněné Vaší ochotou vypomoci po dobu kongresu. Za dobrovolníka pro kongres se můžete přihlásit vyplněním tohoto formuláře. Další postup je stejný: co nejrychleji se Vám budeme snažit zaslat e-mail se slevovým kódem, který uplatníte při objednaní vstupenky na kongres a na základě kterého získáte 30 % slevu.

Vstupenka zahrnuje vstup na samotný kongres se všemi doprovodnými akcemi probíhajícími v kongresových prostorách, oběd a večeři v sobotu, oběd v neděli a občerstvení po dobu celého kongresu.

Kabalistický kongres je naprosto mimořádnou událostí – je nejkrásnější častí roku. Na jednom místě se setkávají lidé s probuzeným bodem v srdci z celého světa, aby společně hledali smysl života. Toto hledání probíhá pode metody rabbiho Jehudu Leiba HaLeviho Ašlaga nazývaného Baal HaSulam, největšího kabalisty 20. století, jehož texty si můžete přečíst zde.

Kongres v Praze bude mimořádně intenzívní, protože bude trvat jen dva dny (se vstupní přednáškou v pátek večer). Proto tento čas musíme využit co nejlépe.

Myšlenku spojení můžeme realizovat v Praze i její fyzickou manifestací, protože kongres se uskuteční v nádherném kongresovém sále TOP HOTELU PRAHA****, ve kterém máme zabezpečené i ubytování. Díky tomu můžeme celé dva dny prožít spolu na jednom místě – a to doslova.

Společně strávený čas a to ne jenom v samotném kongresovém sále, ale i mimo něj pod jednou střechou TOP HOTELU PRAHA**** je součástí celkového plánu kongresu a záměru, se kterým byl kongres připravován. Uvedené místo bylo zvolené právě s ohledem na to, aby všichni přátelé mohli společně prožít kongres na jednom místě, bez nutnosti dalšího přesunu. Tak my všichni – spolu s Vámi a i díky Vaší pomoci – můžeme vytvořit to správné prostředí pro všechny naše přátele, což nám umožní, aby jsme dosáhli náš cíl už během tohoto kongresu!

Ubytování na kongres si můžete zabezpečit za zvýhodněných podmínek 35 € na osobu a noc ve dvou anebo trojlůžkových pokojích anebo za 70 € na osobu a noc v jednolůžkovém pokoji. Ubytování zahrnuje snídani ve formě švédského stolu. Při rezervování ubytování si můžete vybrat čas příchodu a čas odchodu. Pokud přijdete jen na samotný kongres v sobotu ráno, máte možnost si zabezpečit ubytování jen na jednu noc, jinak je ubytování dostupné i z pátku na sobotu (nebo dříve), případně i z neděle na pondělí (anebo později).

Rezervace ubytování probíhá zde, upozorňujeme však, že tato stránka je spuštěna pouze v angličtině. V jiných jazycích nebyla prozatím uvedena z technických důvodů do provozu.

Další informace o hotelu najdete zde, prosíme Vás však, aby jste rezervaci ubytování vykonávali pomocí této webové stránky.

V případě, že by jste potřebovali jakoukoli pomoc s přihlášením na kongres anebo s rezervací ubytování, prosíme Vás, aby jste nám dali vědět (my Vám rádi pomůžeme).

Těšíme se na Vás v Praze už toto září.

S pozdravem

Bnei Baruch

Kabalistický kongres v Praze 2016

Nastavení komentářů | Share Feedback | Ask a question
"Kabala, Věda a Smysl Života" Komentáře RSS Feed