Západní hodnoty ztrácí vliv ve světě

Názor: Přesvědčili jsme sami sebe, že celý svět sní být jako my a proto můžeme použít jakékoliv prostředky, včetně těch brutálních a krvavých, pro šíření a stanovení vlastních hodnot.

Byli jsme svědky oslav „arabského jara“. Bylo nám řečeno, že se chystá velké vítězství pro demokracii. Naše hodnoty, jak jsme předpokládali, začali triumfální pochod po celému Blízkému Východu a Severní Africe. – Nemusíte být génius, aby jste pochopili, jak to všechno dopadlo.

Washington je přesvědčen, že Amerika je jedinou zemí, která má právo na sféru vlivu a do této sféry vlivu mohou být v každém okamžiku zahrnuty kterékoliv místa zeměkoule.

Západ může zapomenout na demokracii, pokud se mu nelíbí režim v jakékoliv zemi. Když volby vyhrál „správný kandidát“ – je to vítězství demokracie. Toto je strategie, které se západ pevně drží.

Poznámka: Toto je odučí přistěhovalci, ukáží západu nakolik je nepřijatelná jeho kultura a demokracie pro zbytek světa. Aspirace přistěhovalců do EU se už nedá zastavit ani přesným uzavřením hranic. Nové hodnoty, ne evropské a americké se rodí v novém světě, budou to hodnoty vyššího úrovně!

[#167392]

Nastavení komentářů | Share Feedback | Ask a question
"Kabala, Věda a Smysl Života" Komentáře RSS Feed

Předchozí příspěvek: