Mezinárodní Kabalistický kongres v Bulharsku, Borovec, 01 – 3.11.2013

Vítejte !!

 

Dny bratrstva a jednoty, otázek a přemyšlení, jsou to dny globálních změn pro každého z nás. V listopadu, na začátku zimy, v nejkrásnějším horském středisku Bulharska bude horko. Velmi horko!

 

Každý kdo byl na Kabalistickém kongresu, může říct, že je to jeden z nejsilnějších zážitků, schopné změnit váš život k nepoznání. Spolu se stovky přátel, přijíždějících z různých koutů světa pochopíte, že jste nebyli nikdy samotní na tomto světě. Pocítíte obrovskou sílu spojení společně s ostatními lidmi. Mimo vzdálenost, mimo čas, mimo odlišnosti, tisíce stejně myšlejících z celého světa se sejdou spolu s námi ve stejný čas a za stejným cílem – aby díky jednotě udělali lepší svět, vybudovali ideální společnost, základem které bude láska a harmonie s Vyšší Přírodou.

 

Kongres proběhne 1-3.11.2013 (pátek, sobota, neděle) v útulném hotelu „Samokov“ v horském středisku „Borovec“ (1300 metru nad mořem), 7 km od města Samokov a kolem 65 km od hlavního města Bulharska, Sofie. Program kongresu obsahuje: lekce prof. Michaela Laitmana, semináře, kurzy, kulturní programy, hostiny, setkání přátel a další různé povzbuzující akce.

Připojte se k nám!

více info na http://www.eurocongress.info/bg nebo napište svoji otázku na kabalacz@gmail.com

Nastavení komentářů | Share Feedback | Ask a question
"Kabala, Věda a Smysl Života" Komentáře RSS Feed

Předchozí příspěvek:

Následující příspěvek: