Jak bychom měli uspořádat planetu?

Dr. Michael LaitmanNázor (Bill Gates, předseda představenstva společnosti Microsoft): “Matematika globální elity je jednoduchá: přemnožení člověka způsobuje změny klimatu, řešením změn klimatu je kontrola populace. …

“Co by bylo zapotřebí, aby se urychlil pokles plodnosti v nejméně rozvinutých zemích?”

“Dnes je na světě 6.8 miliard lidí. To povede k nějakým 9 miliardám. Když teď odvedeme opravdu dobrou práci na nových vakcínách, zdravotní péči, na službách reprodukčního zdraví, mohli bychom to snížit třeba o 10 možná 15 procent.”

Názor (John P. Holdren, nejvyšší vědecký poradce pana Baracka Obamy): “‘Program sterilizace žen po jejich druhém či třetím dítěti, navzdory relativně větší složitosti operace, než je vasektomie, by mohlo být snažní implementovat, než se snažit o sterilizaci mužů.’

“‘Vývoj dlouho-trvající sterilizační kapsle, která by mohla být implantována pod kůži a vyjmuta, když bude těhotenství žádoucí, otevírá další možnosti nuceně řízené plodnosti. Kapsle by mohla být implantována v pubertě a mohla by se dát vyjmout, s oficiálním dovolením, pro omezený počet porodů.’”

Můj komentář: Naše planeta může uživit mnohonásobně více, než je její stávající populace. Když se lidé vnímají jako příbuzní, necítí, že jich je tolik, když jsou milováni, žádný člen rodiny není zbytečný, a příroda, Stvořitel, nám poskytne vše, co potřebujeme podřídit zákonu ekvivalence formy.

Problém není v redukci populace silou, ale ve vzdělávání a vychovávání populace. Tím, že se staneme podobní systému vyššího řízení, budeme spotřebovávat a reprodukovat se přirozeně správně, díky našemu přilnutí k přírodě, Stvořiteli.

[116203]

Nastavení komentářů | Share Feedback | Ask a question
"Kabala, Věda a Smysl Života" Komentáře RSS Feed

Předchozí příspěvek:

Následující příspěvek: