Kabala pro začátečníky

Vážení čtenáři blogu Rava Laitmana.

Přinášíme Vám první část překladu knihy „Kabala pro začátečníky“.

http://www.kabbalah.cz/Download/Kabala_pro_začátečníky.pdf

Kniha bude průběžně doplňována, o čemž Vás budeme informovat prostřednictvím blogu.

Nabízíme Vám nový učební materiál, který vznikal pod vedením vědce-kabalisty, profesora (PhD), vedoucího Mezinárodní akademie kabaly Michaela Laitmana, následovníka klasické kabalistické školy, která je starší více jak jedno tisíciletí. Zároveň Michael Laitman vede moderní zkoumání v oblasti tohoto učení, která obdržela mezinárodní uznání, je členem Mezinárodní rady mudrců (World Wisdom Council) a v řadě dalších mezinárodních organizací.

Při vytváření učebnice autoři poprvé vyzkoušeli přístup systematického rozložení základních oddílů klasické kabaly současným odborným jazykem. Učebnice je sestavena na základě materiálů, knih a lekcí Michaela Laitmana daného učení v Mezinárodní akademii kabaly. Učebnice obsahuje náčrtky, základní informace, odkazy na audio a videomateriály lekcí a tištěné klasické kabalistické zdroje.
Využívání zde obsažených studijních materiálů se doporučuje jak pro samostatné lekce, tak i jako učební materiál pro posluchače Mezinárodní akademie kabaly, a otevírá možnost pro hlubší studium originálních děl velkých kabalistů – Kniha Zohar, Učení deseti Sefirot atd.

 

Nastavení komentářů | Share Feedback | Ask a question
"Kabala, Věda a Smysl Života" Komentáře RSS Feed

Následující příspěvek: