Máme dobrou šanci být vyslyšeni

Dr. Michael Laitman

Otázka: Brzy se chystáte na turné po Evropě, jak mohou evropské skupiny pomoci? Pokud se všechny spojí dohromady, změní to situaci?

Odpověď: Nejde ani tak o spojení evropských skupin, což je také důležité, ale spíše obecně o šíření. Musíme se spojit, musíme zaslat naše dokumenty do různých organizací, včetně vedoucích představitelů EU v Bruselu. Postupně uvidíme výsledek.

Už vidíme pozitivní výsledky spolupráce s OSN. Například ve formálním dokumentu o vzdělávání, byl jejich úvod doslova „zkopírován“ z našich materiálů.

Musíme pochopit, že máme šanci v těchto dnech být vyslyšeni, protože lidé už uznávají svou bezmocnost. Když od nás slyší rozumné nápady, mohou je do určité míry použít. Existují případy, kdy jim jejich pozice neumožňuje to udělat, i když s námi můžou naprosto souhlasit.

Ať tak či onak, musíme udělat co je v našich silách. Evropské skupiny se musí snažit spojit a začít cílené šíření, zaměřené na adresy různých vlád a Brusel. Nesmíme zapomenout ani na internet a jeho evropskou část. Nakonec nás uslyší.
[64689]
Z 4. části denní lekce kabaly 29/12/2011, „Svoboda“

Nastavení komentářů | Share Feedback | Ask a question
"Kabala, Věda a Smysl Života" Komentáře RSS Feed

Předchozí příspěvek:

Následující příspěvek: