Na kongresu je možné cokoli!

Dr. Michael LaitmanOtázka: Čím více se chci s přáteli spojit, tím více jsem jimi odpuzován. Nemám přátelům co dát, kromě negativních emocí. Cítím intenzivní pocit disharmonie. Kongres se pro mě stává velkou překážkou. Co to dělám?

Odpověď: Velmi dobře! To je přesně ten druh lidí, které potřebujeme! Protože míra tvého přání je vyjádřena právě ve tvém úsilí a snaze navázat kontakt s ostatními navzdory odporu. Díky síle této snahy získáš sílu vlastnosti odevzdání (dávání), která by ti měla pomoci okamžitě vystoupit na první stupeň.

Otázka: Mám pocit, že všude kolem je každý připraven nás slyšet, ale my zápolíme s tím Světlo všem ostatním předat. Může nám kongres pomoci se odtud posunout? 

Odpověď: Na kongresu je možné cokoli. Někteří mohou podlehnout kvalitě spojení a odevzdání na poprvé. Jiní se mohou aktivně účastnit na vzniku kolektivní kvality odevzdání. Další, kteří již obdrželi kvalitu odevzdání, v ní  dosud existují, vnímají vyšší svět a mohou v tom pomoci zbytku lidí. Na kongresu je celé spektrum lidí: od těch, kteří chtějí duchovno k těm, kteří zatím neví, co chtějí, až k těm, kteří již dosáhli poznání, vědomi si toho, čeho se domáhají.  

[44603]
Z virtuální lekce 29/05/2011

Nastavení komentářů | Share Feedback | Ask a question
"Kabala, Věda a Smysl Života" Komentáře RSS Feed

Předchozí příspěvek:

Následující příspěvek: