Tento blog je pro každého

me11 Tři otázky, které jsem dostal o kontaktu na mě:

Otázka: Máte osobní stránku na stránce ( site ) odnoklasniki.ru ( ruská verze classmates.com )? Ptám se, protože tam jsou momentálně dvě vaše stránky.

Moje odpověď: Nemám nic dočinění s těmito stránkami, jak jste si pravděpodobně domyslel. Píše je někdo jiný, používajíc moje jméno. Moje názory jsou uvedeny pouze na tomto blogu a na oficiálních stránkách organizace Bnei Baruch.

Otázka: Pokud lidé položí dobrou otázku, která nemůže být zodpovězena během ranních virtuálních lekcí kvůli časovému limitu, můžete je zodpovědět na tomto blogu?

Moje odpověď: Pokud jsou otázky příliš specifické, například o konstrukci světů, nemohou být zodpovězeny na tomto blogu, protože blog je pro každého. Avšak když je otázka obecná, pak ji vždy zodpovím tady.

Otázka: Někdo mi poradil, abych si promluvil s Kabalistou. Přijímáte někdy návštěvníky?

Moje odpověď: Nepřijímám návštěvníky a nedávám rady nebo požehnání. Podle Kabaly, jediná cesta, jak změnit svou budoucnost je změnit sám sebe, protože jste v protikladu k nezměnitelnému Světlu – Stvořitelově síle lásky a dávání. Kabala tak nepovažuje vše ostatní za nic víc, než psychologické útěchy, které s časem prouze prohlubují nemoc člověka: jeho nerovnováhu se Stvořitelem. Jinými slovy, způsobuje to, že nemoc ( egoismus ) je opomíjena.

Kabala vám dává metodu, jak se změnit a zbytek záleží na vás. Pokaždé se zaměřujeme na otázky sebenápravy. Hodně štěstí!

Nastavení komentářů | Share Feedback | Ask a question
"Kabala, Věda a Smysl Života" Komentáře RSS Feed

Následující příspěvek: